O nás PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 06 Prosinec 2009 18:12

V říjnu 1989 bylo po roční rekonstrukci otevřeno první fitness - wellness centrum v Praze - Studio R. Proč zrovna "R"? Naší hlavní činností je snaha o návrat člověka ke zdravému životnímu stylu - Regenerace, Rekondice, Rehabilitace, Redukce i Rady. Písmeno "R" je tedy pro nás symbolem nejvýstižnějším.

Pro svůj individuální přístup k zákazníkům (v době masové socialistické tělovýchovy neznámý), pro speciální péči a zajímavou kombinaci nabízených služeb bylo od počátku v "erku" vždy plno.

Známkou kvality a profesionality byli a jsou organizátoři celého projektu Mgr. Michael Matek, absolvent FTVS-UK a oboru rehabilitace s manželkou Alenou Matekovou - profesionální cvičitelkou. Jsou podporováni týmem kvalitních a odborně vyškolených instruktorů s praxí, kteří svým vstřícným přístupem ke klientům jsou oblíbenými průvodci v hodinách.

Zájem veřejnosti o nabídnutý komplexní program byl motivací a zároveň hnacím motorem k otevření další provozovny - Studia R plus na Vinohradské třídě. Čtyřpodlažní objekt otevřený v květnu 1992 nabízí již naprosto ucelenou péči o zákazníka: nejrůznější formy pohybu pro začátečníky i pokročilé, včetně cvičení dětí a těhotenského tělocviku. Máte možnost využít rehabilitační a sportovní masáže, z regenerace saunu, kosmetiku, kadeřnictví a síly dočerpat také v proteinovém baru s doplňkovou výživou Penco.

Ve Studiu R plus se našel i prostor pro oblast vzdělávání: probíhají zde odborná školení například sportovních instruktorů, plavčíků juniorů, seniorů a pod.

V roce 1996 jsme probudili k životu nevyužité prostory hotelu Olšanka a již v osvědčeném stylu zprovoznili celé sportovní křídlo hotelu. Po třech letech úspěšného provozu s vynikající návštěvností však vedení hotelu rozhodlo o uzavření z důvodu rekonstrukce. Rok se v chátrajících prostorách nic nedělo a tak všechna naše vynaložená snaha a úsilí přišlo vniveč.

O to víc energie jsme soustředili na hlavní provozovnu Studia R plus na Vinohradské a již zmiňované služby rozšířili o satelitní činnosti - sportovní víkendy, lyžařské akce, zahraniční dovolené s pohybem (Tunisko, Chorvatsko).

Založili jsme "R plus parta - koloběžka" a obsazujeme úspěšně přední místa v soutěžích.

A jelikož dobrých nápadů máme na rozdávání stejně jako elánu, rozhodně jsme ještě poslední tečku neudělali.

Aktualizováno Úterý, 25 Květen 2010 10:33
 

Facebook


Module by

Počítadlo návštěv

mod_vvisit_counterDnes58
mod_vvisit_counterVčera184
mod_vvisit_counterTento týden806
mod_vvisit_counterMinulý týden533
mod_vvisit_counterTento měsíc2193
mod_vvisit_counterMinulý měsíc2348
mod_vvisit_counterVše412979

Nyní je on-line: 1
Dnes je: 28.05.2023

Partneři

Banner
Banner

Přijímané SODEXO passy

Banner